Jau 19 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Jei ketinate persikelti į Didžiąją Britaniją, tada jums beveik neabejotinai bus įdomios vietos kainos. Na, Jungtinė Karalystė negali būti laikoma šalis, kurioje žemas pragyvenimo lygis. Ir karalystės sostinė - Londonas - nuolat užima aukščiausią vietą iš brangiausių pasaulio miestų reitingą. Tačiau didelė kainą Jungtinėje Karalystėje kompensuoja gaunamais dideliais atlyginimais. Ir gyvenimas šalyje Jums padės rasti būdų kaip sutaupyti kasdieninėms išlaidoms.

Pagrindinis išlaidų elementas tiek tarp britų tiek tarp imigrantų - tai išsinuomoti (arba hipotekos, jei būstas yra perkamos kreditan), mokesčiai, kurie suvalgo liūto dalį darbo užmokesčio.

Londone automobilis - tai prabanga, ir ne tik dėl brangaus benzino: automobilio išlaikymas susijęs su didelė papildom išlaidom (draudimo, įvažiavimo į miesto centrą, parkavimo mokesčiai ir baudos) didelė įvairovė įvairių mokesčių. Todėl savo automobilį Londone turi ne visi, o ir be jo kiekvienas gali nesunkiai be jo tvarkytis.

Maisto Londone ir likusioje Jungtinės Karalystės dalyje kaina yra panaši, susijusi su gaminių savikaina kurią reguliuoja pati rinka. Pasaulinio garso ženklai Didžiojoje Britanijoje yra pigesnis nei Lietuvoje, tačiau brangesnis nei JAV ir kontinentinėje Europoje. Technologijos Jungtinėje Karalystėje yra daug brangesnės nei Jungtinėse Valstijose, Rusijoje ir kitose Europos šalyse - todėl prasminga įrangą įsivežti iš užsienio, jei tokia galimybė egzistuoja. Pavartojus paslaugų savikainą (sausas valymas, skalbykla, kirpykla), jų vertė Londone yra palyginama su Vilniumi. Maistas yra brangesnis nei kontinentinėje Europoje, bet jūs visada galite rasti galimybę, kur galite nebrangiai pavalgyti, net Londone.

Žemiau bus pateikta lentelė kur bus pažymėtos vyraujančios kainos Visoje Didžiojoje Britanijoje ir Londone. Informacija paimta iš saytanumbeo.com ir visiškai atitinka realijas. Visos kainos yra Didžiosios Britanijos svarais sterlingais.

Kasdien patogiais mikroautobusais ir autobusais vežame keleivius iš Lietuvos į Angliją, Airiją, Škotiją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Norvegiją, Šveicariją, Švediją, Prancūziją, Ispaniją.
Galite kreiptis šiais tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Gruodžio 06, pirmadienį, šiandien
• Gruodžio 07, antradienį, rytoj
• Gruodžio 08, trečiadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Gruodžio 06, pirmadienį, šiandien
• Gruodžio 07, antradienį, rytoj
• Gruodžio 08, trečiadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)