Jau 20 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Jeigu Londone gyvenate jau kelis metus, žinote jog nuoma Londone yra grynas pragaras. Tačiau, kadangi esate mazochistas, po keleto nesėkmingų nuomos sutarčių, galite nuspręsti nebe nuomuotis, o įsigyti savo nekilnojamąjį turtą kuris kainuoja maždaug 20 kartų daugiau ir kurio įsigijimas trunka ilgiau nei vidutinis karas. Jau turite sukaupęs pradinį įnašą? Žvelgiate į ateitį ir ruošiatės išaut šampaną? Ne taip greitai džiaukitės, prieš tai Jums teks patirti dar ilgą kliūčių ruožą.

Kruopelė, kur jaučiatės optimistiškai ir užaugęs

Jūs prisimenate kiek išleidote ir įsivaizduojate kiek dar išleisite nuomai nuomojamame būste ir tai jums gali sukelti švelnų panikos priepuolį. Tačiau pasiryžus tapti savo būsto savininku Jūs turit susitaikyti, jog visa tai, ką būtumėt išleidęs, dabar išleisit mokėjimams bankui už savo įsigytą būstą.

Kruopelė kur jūs suprasite, jog Jūsų turimas indelis nepakankamai didelis

Gauti buto paskolą su nedidelėmis palūkanomis nėra sudėtinga. Sudėtinga tai, jog jeigu Jūsų sąskaitoje net ir yra 20 tūks. svarų, buto pirkimas vistiek bus sudėtingas, nes gauti buto paskolą bus labai sunku. Pats buto pirkimas absurdiškai brangus malonumas, be pradinio įnašo Jūs turit susitaikyti, jog kiekvieną mėnesį su mokesčiais Jums reikės pakloti apie 2 tūkstančius svarų, o nors kiek padorus butas 3 Londono zonoje kainuos ne mažiau nei 250 tūkstančių svarų.

Kruopelė po kurios Jūs pradedat mažinti savo lūkesčius

Sužinojęs savo galimybes, paskaičiavęs išlaidas Jūs prisėsite prie žemėlapio ir pradėsite ieškoti būsto ten, kur jis Jums bus prieinamas. Palaipsniui Jūs rasit savo kišenei prieinamus būstus tačiau jie bus, ne Londono centre ir tai bus ne trijų miegamųjų butai. Tai bus nedideli butukai rajonuose apie kuriuos Jūs niekada negirdėjote. Ir šioje vietoje Jums teks dar kartą susitaikyti su mintimi, jog vienas didžiuosių Jūsų gyvenimo pirkinių bus rajonėlyje pavadinimu Penge ir pan.

Kruopelė kur Jūs suprasite, jog už savo pinigus galite įsigyti pilį

Pavargęs nuo paieškų ir nuo skaudžios realybės Jūs pradėsite ieškoti ką galėtumėte įsigyti už turimas lėšas ir kad tai Jums patiktų. Netrukus suprasite, jog su savo turimomis pajamomis Jūs galite įsigyti 6 miegamųjų namą gamtoje, gražioje ir švarioje aplinkoje, tačiau šis namas bus Škotijoje toli nuo miesto ir iki artimiausio baro Jums teks kulniuoti 5 kilometrus. Nepaisant šios problemėlės ten Jūs neturėsite nei draugų, nei darbo, nei karjeros nei jokių kitų perspektyvų.

Kruopelė kaip Jūs suprasite, jog buto pirkimas tai tik nauja nuomos forma

Statistika rodo, jog daugiausiai parduodama vieno miegamojo butų. Nors Jūs ir būsite savo būsto šeimininkas ir skirtingai nei nuomos atveju Jūs galėsite remontuotis būstą, jį pagražinti ir panašiai, tačiau bet kokiems didesniems pakeitimams išeinantiems už Jūsų buto ribų Jums teks gauti sutikimą iš namo savininko ir Jūs negalėsite nieko savarankiškai ir pagal savo norus spręsti. Įsigijęs būstą Jūs tiesiogįgusite teisę nemokant papildomai niekam kitam ten gyventi, žiūrėt televizorių ir atlikinėt pakeitimus kurie Jums prie širdies.

Dokumentų tvarkymo nepatogumų smulkmena

Deja dauguma nekilnojamo turto bendrovių dokumentus priima tik faksu. Visų pirma Jums teks surasti kur 21 amžiuje galima pasinaudoti ir kas dar turi fakso aparatą, o vėliau prisėsti prie Google ir surasti kaip naudotis šia nuostabia pamiršta technologija. Gera žinia kad jeigu Jūs dirbate ofise veikiausiai tokį reliktą iš 1990 m. Jums pavyks rast.

Draugai Jūsų nesupras

Pirkti butą yra šiek tiek panašu kaip vykti atostogauti - nebent jūs jau ten. Jūs nuolatos apie tai kalbėsit savo draugams, tačiau jie tik pritariamai linkčios galvą ir mandagiai šypsosis kaip Jūs jiems pasakosit kokios problemos perkant būstą, kokios palūkanos ir kokia ne visada suvokiama sistema. Laikui bėgant Jus vis rečiau ir rečiau kvies susitikti ir dėl to nereikėtų stebėtis, nes Jūs be perstojo aptarinėsite būsto įsigijimą.

Kruopelė kaip Jūs atsisveikinate su pinigais

Kai sutartis bus pasirašyta ir Jūs atiduosite visas savo santaupas, Jūs suprasite, kad būsto pirkimas skiriasi nuo nuomos ir tuo, kad nusipirkęs butą, Jūs esate sienų savininkas, tarp kurių nėra jokio palikto turto. Kai nuomavotės, jums buvo palikta viskas ko gali prireikt, šiuo atveju Jus turite tuščias sienas ir artimiausius metus Jūs neturėsite pinigų, jūs be perstojo pirksite daiktus kurių Jums reikia jau dabar ir reikės ateityje.

Kasdien patogiais mikroautobusais ir autobusais vežame keleivius iš Lietuvos į Angliją, Airiją, Škotiją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Norvegiją, Šveicariją, Švediją, Prancūziją, Ispaniją.
Galite kreiptis šiais tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Rugsėjo 28, trečiadienį, šiandien
• Rugsėjo 29, ketvirtadienį, rytoj
• Rugsėjo 30, penktadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Rugsėjo 28, trečiadienį, šiandien
• Rugsėjo 29, ketvirtadienį, rytoj
• Rugsėjo 30, penktadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)