Jau 20 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Taigi, jūs nusprendėt persikelti gyventi Jungtinę Karalystę, bet, deja, jūs neturite papildomų dviejų milijonų svarų investuotojoms, ir net kai dviejų šimtų tūkstančių verslui. Šiuo atveju, praktiškas tik vienas sprendimas - rasti darbą Anglijoje.

Taigi, pradžioje labai rekomenduotina atvykti į šalį studijavimo tikslais. Taip nušausite du zuikius: gausite išsilavinimą vertinamą visame pasaulyje ir pradėsite susipažinti su kultūra kurioje planuojate gyventi. Neigiama yra tai, kad anglų švietimas nėra pigus: už metinę mokymo programą, Jungtinėje Karalystėje savikaina yra ne mažesnė kaip 12 tūkstančių svarų. Plius neišvengiamas išlaidas išsinuomoti būstą ir kitus gyvybiškai svarbius poreikius. Taigi prieš pradedant patartina įsivertinti savo finansines galimybes ir imtis tinkamų veiksmų. Jei neturite tokių pradinių lėšų reikėtų kreiptis į savo šalies banką, nes kol netapsite patikimu gyventoju Didžiojoje Britanijoje, Anglijos bankas Jums pinigų neskolins. Tikėdamiesi uždirbti mokslui, Anglijoje - labai rizikingas variantas. Jūs negalite būti užtikrintas kaip Jums seksis atvykus į šalį ir nežinote kokių gyvenimo vingių galite sulaukti, taigi reikėtų dar kartą apsvarstyti visas perspektyvas ir visas finansines galimybes.

Jeigu pinigų nėra iš ko pasiskolinti tokiu atveju reikėtų aplenkti mokslus atmetant kaip didelę riziką ir pradžioje susirast darbą Anglijoje prieš atvykstant į šalį. Darbo žinoma geriausia ieškoti per įdarbinimo agentūras, internetinius puslapius ir žinoma pažįstamus. Deja Jūsų patirtis įgyta Lietuvoje ne visada gali atitikti naujų darbdavių lūkesčius taigi pravartu būtų turėti savo darbo patirtyje darbo patirties tarptautinėse įmonėse, tačiau suprantama ne visada tai įmanoma. Taip pat turite pasirengti papildomoms išlaidoms kurias patirsite pakviestas į darbo pokalbį. Jums gali tekti vykti į darbo pokalbius ir likti be jokio apčiuopiamo rezultato bet tokiai rizikai teks pasirengti iš anksto.

Puslapiai darbo paieškai Anglijoje

Du pagrindinei puslapiai kuriuose galima rasti darbo pasiūlymų Monster ir TotalJobs. Taip pat labai patartina peržiūrinėti įvairių įmonių puslapius kur skelbiamos laisvos darbo vietos. Patartina kiekvienam darbo pasiūlymų rašyti atskirą gyvenimo aprašymą kuris labiausiai atitiktų įmonės reikalavimus, bei nepatingėti parašyti gerą motyvacinį laišką. Britai iš tikrųjų juos skaito, ir tai yra jūsų šansas išsiskirti iš šimtų kandidatų norinčių užimti šią poziciją poziciją. Gerą darbą galima gauti ir turint paskyrą Linkedin. Jeigu jūs esate specialistas Jus patį gali surasti per šį tinklą darbuotojų paieškos įmonės, jei Jūs ne esat aukštos kvalifikacijos specialistas šis tinklas bent papildomai sukurs Jums reprezentatyvumo.

Rekomenduotina ieškoti darbo Londone, nes ten yra daug daugiau potencialių darbdavių ir atlyginimai gerokai didesni nei kituose miestuose Jungtinėje Karalystėje. Tačiau nepamirškit, jog ir konkurencija didesnė taigi ir dėl geresnio darbo reikės daugiau pasistengti.

Kasdien patogiais mikroautobusais ir autobusais vežame keleivius iš Lietuvos į Angliją, Airiją, Škotiją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Norvegiją, Šveicariją, Švediją, Prancūziją, Ispaniją.
Galite kreiptis šiais tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Rugsėjo 28, trečiadienį, šiandien
• Rugsėjo 29, ketvirtadienį, rytoj
• Rugsėjo 30, penktadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Rugsėjo 28, trečiadienį, šiandien
• Rugsėjo 29, ketvirtadienį, rytoj
• Rugsėjo 30, penktadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)