Jau 20 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Škotijos Paisley miestelyje gyvenanti 39 metų britė Lorna Cooper pasidalino savo patirtimi, kaip ji augindama 4 vaikus savo 6 žmonių šeima sugeba išmaitinti sutaupidama maistui 4 tūkstančius svarų per per metus. Ji tikina, kad visą maistą gamina namuose pati o nesinaudoja pusfabrikačiais ir greituoju maistu, kaip dauguma britų.

Sutaupyti jai padeda protingas maisto ruošimas, maisto produktų pirkimais didesniais kiekiais ir įvairios akcijos ir kuponai padėjo jai gerokai sumažinti šeimos išlaidas maistui, rašo dienraštis "The Daily Mail".
"Žmonės visuomet mano, kad neįmanoma šešiems žmonėms per savaitę prasimaitinti vos už dvidešimt svarų. Pgrindą sudaro - pagrindiniai produktai kaip ryžiai, makaronai, mėsa ir prieskoniai, viskas kitas kainuoja gana pigiai."

Šeimos išlaidas maistui moteris pradėjo mažinti prieš dvejus metus, tada kai per savaitę maistui išleisdavo daugiau nei šimtą svarų. Jai pavyko šią sumą sumažinti penkis kartus.
Lorna Cooper esminiai patarimai yra tokie: gaminti maistą nuo nulio, apsipirkti daugiau nei viename prekybos centre, maisto likučius užšaldyti ir planuoti maisto ruošimą. "Taip, tam tikrai reikia daugiau laiko" - pripažįsta ji.

Ji vaikšto po parduotuves ir ieško gerų akcijų. Naršo internete. Apsiperka mažų kainų ir azijiečių parduotuvėse. Tai tikrai verta, nes taip per metus Lornos šeima maistui sutaupo maždaug 4000 svarų.

Pradėjusi planuoti savo išlaidas maistui, Lorna pastebėjo, kad didesnę pinigų suma išleidžiama mėsai. Norėdama ir toliau maitinti savo šeimą mėsa, kurią jie mėgsta, ji atrado interneto puslapį musclefood.com, kuriame daugiausiai apsiperka kultūristai. Perkant ten mėsą didesniais kiekiais išeina pigiau nei perkant tradicinėse parduotuvėse. Išlaidos mėsai sumažėjo daugiau nei 50 proc. per savaitę.

Mėsos patiekalų gardinimui ji naudoja dideliais kiekiais daržoves, taip maisto gaunasi daug. Be to visus patiekalus šeimai moteris gamina pati. "Žmonės, kurie sako, kad neturi laiko gaminti šviežio maisto ir vaikščioti po parduotuves, tiesiog turi pabandyti, - pabrėžė ji. - Taip sutaupoma daugybė pinigų, maistas yra skanesnis, o pakeitus mąstymą, viskas atrodo lengva."

 

Kasdien patogiais mikroautobusais ir autobusais vežame keleivius iš Lietuvos į Angliją, Airiją, Škotiją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Norvegiją, Šveicariją, Švediją, Prancūziją, Ispaniją. Galite kreiptis šiais tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Rugsėjo 28, trečiadienį, šiandien
• Rugsėjo 29, ketvirtadienį, rytoj
• Rugsėjo 30, penktadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Rugsėjo 28, trečiadienį, šiandien
• Rugsėjo 29, ketvirtadienį, rytoj
• Rugsėjo 30, penktadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 800 iki 2200 val. bet kuriuo klausimu

 

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skypeBILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

 

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)