Jau 20 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

2011 metų pabaigoje 2012 metų pradžioje Socialiniam tinkle „Facebook“ atsirado naujovė vadinama „Timeline“ kuri pakeitė iki tol buvusią „sieną“. Nors šie pasikeitimai įvyko daugiau nei prieš 3 metus, tačiau tai kas įvyko aktualu iki šiol.

Po įvykusių pasikeitimų pagrindinė problema kilo dėl perkeltų privačių susirašinėjimų iš „sienos“ į „Timline“ aplinką, o siena ilgą laiką atstojo „Messenger“ ir asmeninis susirašinėjimas buvo būtent joje. Tokiu būdu viskas kas buvo rašyta asmeniškai tapo vieša. Nors „Facebook“ išplatino informaciją iš anksto ką ketina keisti 2011 metais ir suteikė galimybe ištrinti, kas nepageidaujama ir kas neturėtų būti platinama viešai, bet tai atkreipė dėmesį ne kiekvienas ir panaikino kas nereikalinga ne visi. Net ir įdiegus „Timeline“ kiekvienas vartotojas turėjo dar 7 dienas peržiūrėti savo Fb profilį ir panaikinti kas nepageidaujama, o po septynių dienų nepriklausomai ar buvo atrinkta ką galima publikuoti ir ką negalima „Timeline“ ar nebuvo viskas buvo paskelbta viešai.

Gera žinia tai, jog net ir paviešinus tai kas buvo rašoma ant sienos matoma tik tai kas buvo rašoma sienos savininkui, bet nematoma tai ką savininkas rašė kaip atsaką. Norint sužinoti ką atrašė savininkas reikia surasti pašnekovą ir jau šios informacijos ieškoti pašnekovo sienoje. Tokiu būdu pokalbis lieka padrikas ir menkai suprantamas, o tai savo ruožtu leidžia išlaikyti pokalbį nors kiek privatų. Taip pat po „Timeline“ įdiegimo atsirado galimybė net ir kito žmogaus sienoje ištrinti ir redaguoti savo įrašus taip išsaugojant savo pokalbių privatumą. Daugiausiai žalos patyrė žmonės, pratę nesigilinti į pasiūlymas ir pakeitimus, sutiko su Jų privačios informacijos paviešinimu. Po šių pakeitimų „Facebook“ tinkle, ne kartą buvo kilęs ažiotažas kurio metu socialinis tinklas kaltintas nesugebantis pakankamai apsaugoti privačios informacijos nuo jos patekimo į viešąją erdvę. „Facebook“ savo ruoštu pateikė paprastą paaiškinimą, jog visa dabar matoma informacija, tai sienoje palikti pranešimai, o ne per „Messenger“ parašytos žinutės. O pagrindinė problema tai, jog žmonės neskaito informacinių pranešimų. Po „ Timeline“ atsiradimo nemaža dalis vartotojų taip ir neperžiūrėjo savo sienoje paliktų žinučių ir šiai akimirkai dar galima surasti įvairaus asmeninio pobūdžio žinučių kurias ne kiekvienas norėtų palikti.

Įvairaus asmeninio pobūdžio žinučių viešumas net ir dabar gali sukelti problemų tiek šeimoje tiek darbe.

 

Kasdien patogiais mikroautobusais ir autobusais vežame keleivius iš Lietuvos į Angliją, Airiją, Škotiją, Vokietiją, Belgiją, Olandiją, Daniją, Norvegiją, Šveicariją, Švediją, Prancūziją, Ispaniją.
Galite kreiptis šiais tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai

 

 


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Rugsėjo 28, trečiadienį, šiandien
• Rugsėjo 29, ketvirtadienį, rytoj
• Rugsėjo 30, penktadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Rugsėjo 28, trečiadienį, šiandien
• Rugsėjo 29, ketvirtadienį, rytoj
• Rugsėjo 30, penktadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 800 iki 2200 val. bet kuriuo klausimu

 

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skypeBILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

 

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)