Jau 20 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Kiekvienas asmuo, turintis išduotą dokumentą vienoje valstybėje ir norintis pateikti jį svečioje šalyje, privalo tai legalizuoti. Ar žinote kaip legalizuoti savo lietuvišką dokumentą Anglijoje?

Bet kurį pasaulio kampelį šiais laikais galime pasiekti labai greitai. Gyvenimas verda pašėlusiu greičiu. Dauguma iš mūsų gyvena vienoje valstybėje, atostogas renkasi kitoje, o kai kurie turi verslus trečiose šalyse. Siekiant įrodyti savo civilinį statusą kiekvienas privalo pateikti visus asmens dokumentus kitai valstybei. Tai vadinama dokumentų legalizavimu.
Konsulinis dokumentų legalizavimas yra dokumente esančio parašo, antspaudo ir pasirašiusiojo asmens patvirtinimas, dar vadinamas apostile. Legalizuodama dokumentą valstybė patvirtina, jog jis yra legaliai išduotas bei oficialus.

Anglijos išduotų dokumentų legalizavimas

Gyvenant UK yra gaunamas šios valstybės išduotas dokumentas, kurį reikės pateikti savo ambasadai ar įstaigai Lietuvoje.
Kiekvienas privalo žinoti, jog tam, kad Anglijoje išduoti dokumentai galiotų užsienyje, juos reikia legalizuoti.
Norint legalizuoti dokumentą, reikia sumokėti mokestį ir užpildyti paraišką bei legalizavimo prašymo formą. Vieno dokumento legalizavimas mokant internetu kainuoja 30 svarų. Kad dokumentas būtų parsiųstas atgal reikės sumokėti ir pašto išlaidas. Siunčiant dokumentą, reikės pridėti užpildytą paraišką, tuščią A4 formato voką ir užmokesčio patvirtinimą. Taip pat galima naudotis kurjerių paslaugomis Anglijoje. Perduoti dokumentų asmeniškai negalima.
Kai dokumentai būna gauti, jie legalizuojami ir išsiunčiami atgal per 48 valandas.

Lietuvos dokumentų legalizavimas UK

Lietuvos ambasada JK turi teisę legalizuoti Lietuvoje išduotus dokumentus, jei konsului nekyla jokių abejonių. Lietuvos Respublikoje išduotą dokumentą galima legalizuoti tik tuomet, jei jis bus patvirtintas herbiniu valstybės spaudu ir pasirašytas oficialios institucijos įgalioto pareigūno.
Londone esančioje Lietuvos ambasadoje, dokumentų legalizavimui nereikia iš anksto registruotis. Bet pareiškėjas privalo atvykti pats su savo pasu bet kurią darbo dieną nuo 9-12.30 valandos.
Asmenys, pageidaujantys Lietuvoje išduotą dokumentą patvirtinti konsuline pažyma ambasadai asmeniškai arba paštu turi pateikti šiuos dokumentus: užpildytą prašymą dėl dokumento patvirtinimo konsuline pažyma, užpildytą prašymą dėl dokumentų pareikalavimo, gavimo ir perdavimo, Lietuvos Respublikos pasą ar asmens tapatybės kortelę arba notarine tvarka patvirtintą Lietuvos Respublikos paso puslapio su nuotrauka ir duomenimis ar asmens tapatybės kortelės kopiją, konsulinę pažymą (Apostille) tvirtinamo dokumento originalą.
Mokestis yra 17 svarų už dokumento patvirtinimą konsuline pažyma. Pateikti dokumentai yra perduodami Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos Konsuliniam departamentui. Tikrinimas gali užtrukti 1 mėnesį.

Kiekvieną dieną vežame keleivius, siuntas, krovinius, baldus, buitinę techniką, vaizdo, garso aparatūrą, gyvūnus, automobilius iš Lietuvos į Angliją bei atgal. Mūsų tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Rugpjūtis 08, pirmadienį, šiandien
• Rugpjūtis 09, antradienį, rytoj
• Rugpjūtis 10, trečiadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Rugpjūtis 08, pirmadienį, šiandien
• Rugpjūtis 09, antradienį, rytoj
• Rugpjūtis 10, trečiadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)