Jau 19 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Nemažai triukšmo ir diskusijų šiomis dienomis sukėlė Valstybės gynimo tarnybos paskelbta iniciatyva gražinti šauktinių kariuomenę Lietuvoje.

Vieniems atrodo, kad šis pakeitimas dar labiau paskatins jaunimo emigraciją, kiti mano, kad tai kaip tik proga lietuviams įrodyti savo patriotizmą. Kadangi iki dabar jį įrodinėjome tik ženklais ir žodžiais, tokiais kaip „meilė tėvynei" ar segėdami trispalvės ženkliuką. Tokių vadinamų „popierinių patriotų" tikrai daug ir mūsų šalyje ir emigrantų tarpe.
Tie žmonės, kurie mano, jog meilę tėvynei reikia įrodyti žygiais, o ne žodžiais, tikrai pritaria šauktinių kariuomenės atgaivinimui. Jų manymu, tai padėtų atskleisti, kam iš tiesų rūpi tėvynės gerovė ir visus „popierinius patriotus" priverstų nutilti.
Pakviesti į kariuomenę tikrai bus ne visi. Tai kaip sakoma nulems likimas. Kol kas dar nežinia kas mes burtus, ar Lietuvos Prezidentė, ar Valstybės gynimo tarnyba, o gal Krašto apsauga? Didelė dalis žmonių nebetiki politikų organizuojamomis loterijomis ir jų skaidrumu. Todėl vienaip ar kitaip, tai sukels nepasitenkinimo bei pykčio bangą, ir eilę klausimų, kodėl vieni šaukiami į tarnybą, o kitiems vis krenta laimingi loterijos numeriai.
Kaip manoma, atsiras tokių jaunuolių, kurie šaukimo bandys išvengti. Tai prives prie kyšių davimo pareigūnams, gydytojams, kad būtų pripažinti netinkamais tarnybai.
Gali nutikti ir taip, jog emigravęs jaunimas mėgins gauti Anglijos pilietybę.
Kyla klausimas ir dėl to, kaip Lietuvos valdžiai pavyks sugauti nenorintį tarnauti šauktinį, kuris gyvena Didžiojoje Britanijoje.
Lietuvos piliečiai, nesvarbu kur jie begyventų, labiausiai nemėgsta prievolinių reikalavimų. Juk šitaip nepriversi žmogaus mylėti tėvynę ar tapti patriotu.
Kai kurie norėtų matyti Lietuvos politikus, stojančius savanoriais į karo tarnybą, o ne besirikiuojančius prie eilių į politinius postus. Taip būtų rodomas puikus pavyzdys jaunimui ir taptų postūmiu savanoriškai atlikti pareigą tėvynei bei ginti ją ne tik žodžiais.

 

Kiekvieną dieną vežame žmones, siuntas, krovinius iš visos Lietuvos į Didžiąją Britaniją bei atgal. Taip pat važiuojame į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Daniją, Norvegiją, Prancūziją, Švediją, Šveicariją, Airiją, Škotiją, Ispaniją. Mūsų tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai

 


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Gegužės 16, pirmadienį, šiandien
• Gegužės 17, antradienį, rytoj
• Gegužės 18, trečiadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Gegužės 16, pirmadienį, šiandien
• Gegužės 17, antradienį, rytoj
• Gegužės 18, trečiadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 800 iki 2200 val. bet kuriuo klausimu

 

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skypeBILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

 

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)