Jau 17 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Šiais laikais skridimas lėktuvu yra bene saugiausias keliavimo būdas. Tačiau yra keletas faktų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš perkant lėktuvo bilietus.

1. Ne visasda lėktuvas gali būti naujas, kaip dauguma mano

„Travel Care Air" kompanijos savininkas teigia, jog dauguma skraidančių orlaivių yra seni. Dažniausiai šiais lėktuvais naudojasi pigios skrydžių bendrovės arba juos mažesnėmis kainomis perka besivystančios šalys. Šie orlaiviai tiesiog perdažomi ir atliekamas nedidelis eksterjero patobulinimas. Jeigu nesate lėktuvų žinovas, tikrai neatspėsite kokio senumo yra transporto priemonė.

2. Šaukiniai kartais būna supainiojami

Teisingai nukreipti pilotus paskirtais maršrutais padeda skrydžių numeriai. Jie taip pat skirti tam, kad padėtų darbuotojams rasti savo vartus. Tačiau būna atvejų, kad šaukiniai supainiojami, ypač jei būna labai panašūs. Taip kelis kartus du tų pačių oro linijų lėktuvai vos nebuvo nukreipti vienas į kitą.

3. Ar žinote, jog kartais lėktuvas sutvirtinamas tik juosta?

Skubiems išoriniams pataisymams naudojama limpanti aliuminio juosta. Ši juosta yra labai brangi ir būna naudojama tik neesminiuose paviršiaus pataisymuose bei kosmetiniam remontui.

4. Išgyvenimo galimybė nelaimės atveju priklauso nuo įvairių veiksnių

Katastrofos metu reikšmės turi ir jūsų svoris, ir sėdėjimo vieta bei skrydžio kryptis. Mažiausias mirtinų skrydžių skaičius yra Šiaurės Amerikoje, o paprastai didžiausias - Afrikoje. Didžiausia ugnies tikimybė yra išėjimo eilėje, nes degalai gabenami sparnuose.
Pasak TravelPulse.com įkūrėjo Marko Murphy, nelaimės atveju dėl sėdėjimo pozos nerimauti nereikia. Didesnė tikimybė yra mirti nuo bitės įgėlimo nei per komercinio lėktuvo katastrofą. Taip pat tikimybė mirti nuo žaibo yra tris kartus didesnė nei orlaivio katastrofos metu.

5. Švara lėktuvo salonuose

Švaros standartus lėktuve nustato pačios oro linijos. Dažniausiai lėktuvai aptvarkomi tarp skrydžių, o kruopštesnis tvarkymas vyksta nakties metu arba prieš ilgus tarptautinius skrydžius. Todėl turbūt daugumai yra tekę skristi su prastomis higienos sąlygomis. Orlaiviai šveičiami tik tuomet, kai turi praeiti techninį aptarnavimą.

6. Nuodingi dūmai salonuose yra kenksmingi sveikatai

Užterštas iš lėktuvo variklio į cirkuliacijos sistemą patenkantis oras sukelia aerotoksinį sindromą - mirtiną ligą. Dėl to susirūpinimą pareiškė Anglijos koroneris Stanhope'as Payne'as. Todėl buvo atlikti keli tyrimai ir paaiškėjo, kad žalingas poveikis galimas nebent pilotų kabinoje, tad nerimauti galėtų tik pilotai, bet ne keleiviai.

7. Skrydžio kenkimas aplinkai

Vieno maždaug 11 valandų skrydžio metu išmetama tiek anglies dvideginio vienam keleiviui, kiek jo į aplinką per metus išmeta vienas vidutinis automobilis.

8. Orlaivių degalų bakai ne visada būna pilni

Lėktuvai kyla ne visada pilnais bakais, nes kiekvienas svorio kilogramas naudoja degalus, įskaitant ir pačius degalus, o tai kainuoja papildomus pinigus.
Kaip teigiama, saugiam skrydžiui nereikia pilnų degalų bakų. Jų turi užtekti tik kelionės tikslui pasiekti, plius dar 45 minutėms skrydžio.

Nereikia nerimauti

Pasak Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos, tikimybė žūti lėktuvo katastrofoje dabar yra maždaug šešis kartus mažesnė nei 1980 metais. Mirtinų katastrofų skaičius, tenkantis nuskristoms mylioms, nuolat mažėja.
Lėktuvai yra saugus keliavimo būdas nors ir transporto sektoriuje įvyko nemažai incidentų.

Vežame keleivius mikroautobusais ir autobusais iš Lietuvos į visas Europos šalis bei atgal. Dirbame kasdien nuo 8-22 valandos. Skambinkite: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Sausio 22, trečiadienį, šiandien
• Sausio 23, ketvirtadienį, rytoj
• Sausio 24, penktadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Sausio 22, trečiadienį, šiandien
• Sausio 23, ketvirtadienį, rytoj
• Sausio 24, penktadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)