Jau 17 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Gyvenantys Anglijoje ir auginantys vaikus mūsų tautiečiai, susiduria su Anglijos pašalpų sistema. Kiekvienai šeimai yra svarbu žinoti kada ir kaip yra gaunama vaiko pašalpa.

Jei esate atsakingi už ne vyresnį kaip 17 metų vaiką arba ne vyresnį kaip 20 metų vaiką, kuris oficialiai mokosi, tuomet tikrai gausite vaiko pašalpą. Reikėtų nepamiršti, jog tik vienas asmuo gali gauti šią pašalpą. O pasikeitus aplinkybėms, privaloma informuoti atitinkamas institucijas. Jeigu jūsų arba partnerio asmeninės pajamos viršys 50 tūkstančių svarų, jums gali tekti susimokėti tam tikrą mokestį.

Yra galimybė atsisakyti vaiko pašalpos, tačiau patariama to nedaryti ir užpildyti prašymą išmokoms gauti. Tai padės jums kaupti nacionalinio draudimo kreditus, o vaikas bus užregistruotas dėl nacionalinio draudimo numerio, kurį gaus sulaukęs 17 metų.

Išmokos vaikui gali būti dviejų dydžių. Vyriausias arba vienintelis vaikas kas savaitę gauna 20.50 svarų, o kiekvienas kitas - 13.55 svarus per savaitę. Jeigu šeima yra išsiskyrusi, tuomet kiekvieną savaitę gausite 20.50 svarų vyriausiam vaikui, jeigu globos teisės yra atitekę jums.

Kada ir kaip mokama išmoka vaikui

Pašalpa vaikui pervedama į jūsų banko sąskaitą kas keturias savaites pirmadieniais arba antradieniais. Jeigu esate vienišas tėvas arba vieniša mama, vaiko pašalpą galite gauti irk as savaitę. Pinigai negali būti išmokėti į: vaiko patikos fondo (Child Trust Fund) sąskaitas, vaikų sąskaitas, bendras sąskaitas (jeigu vienas iš vaikų yra jos savininkas), verslo sąskaitas, hipotekos sąskaitas, kito asmens banko sąskaitą, kreditinių kortelių sąskaitas.

Jeigu jūs neuždirbate pakankamai ir turite jaunesnį nei 12 metų vaiką, išmoka vaikui padės jums gauti nacionalinio draudimo kreditų. Šie kreditai bus įskaičiuoti į jūsų valstybinę pensiją. Minėtieji kreditai padės išvengti įmokų spragų nacionalinio draudimo registre.

Tinkamumas pašalpai gauti

Vaiko pašalpą gali gauti tik vienas asmuo ir atitinkantis visus reikalavimus. Turite būti atsakingas už ne vyresnį kaip 17 metų vaiką ir gyventi Anglijoje. Asmuo laikomas atsakingu už vaiką, jeigu jis gyvena kartu su vaiku ar išleidžia bent jau pašalpos dydžio sumą jam išlaikyti. Tai gali būti pinigai, drabužiai, maistas ar dovanos. Jeigu 16 ar 17 metų vaikas nusprendžia mesti mokslus ir užsirašyti į karo tarnybą arba renkasi vyriausybės finansuojamą karjerą, išmoka vis vien bus mokama dar 20 savaičių. Išmokos vaikui bus nutrauktos, jeigu vaikas pradės dirbti 24 arba daugiau valandų per savaitę ir nebebus oficialiai besimokantis, taip pat pradės stažuotis Anglijoje, pradės gauti tam tikras išmokas pats, pvz., pajamų paramą, darbo ir paramos pašalpą ar mokesčių kreditų.

Kada teikiami prašymai vaiko pašalpai

Jeigu neseniai apsigyvenote Anglijoje, tai naujo prašymo svarstymas gali užtrukti iki 12 savaičių. Todėl patariama prašymą dėl išmokos teikti iškart vos tik gimus vaikui arba po to, kai atžala apsigyvena su jumis.

Jeigu neturite gimimo arba įvaikinimo liudijimo, vis vien pildykite prašymo formą. Šį dokumentą galėsite atsiųsti ir vėliau.

Jeigu prašymą dėl išmokos esate pildę anksčiau arba jį teikiate iš naujo dėl to paties vaiko, gimimo arba įvaikinimo liudijimas nėra reikalingas.

Kiekvieną dieną vežame keleivius ir siuntas iš Lietuvos į Angliją ir atgal. Tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Sausio 22, trečiadienį, šiandien
• Sausio 23, ketvirtadienį, rytoj
• Sausio 24, penktadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Sausio 22, trečiadienį, šiandien
• Sausio 23, ketvirtadienį, rytoj
• Sausio 24, penktadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)