Jau 20 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Didžiojoje Britanijoje pasikeitė mokamų atostogų taisyklės. Šį kartą jos pakrypo darbuotojų naudai. Ar žinote, kiek dienų atostogų ir koks užmokestis jums priklauso?

Iki šiol darbdaviai skaičiuodavo atostoginius tik už bazines darbo valandas. Tačiau atostogų sistema Anglijoje pasikeitė, kai Apeliacinio darbo teisėjai nusprendė, jog atostogų užmokestis privalo būti skaičiuojamas už visas darbo valandas, įtraukiant ir viršvalandžius.
Jei darbuotojas pagal sutartį dirba mažiausiai 20 valandų per savaitę, tai mokamas atostogas reikėtų skaičiuoti nuo išdirbtų valandų ir nuo viršvalandžių, jei tokių buvo. Taip pat, jeigu darbuotojas gauna bazinį atlyginimą bei komisinius, priklausančius nuo rezultatų, tai atostogų išmoka turėtų būti skaičiuojama nuo bazinio atlyginimo ir nuo komisinių.
Visi darbuotojai pagal pakeistas taisykles gali prašyti darbdavių padengti skirtumą, už nepilnai gautus atostoginius iš anksčiau. Paraiškas dėl neteisingos atostogų išmokos reikėtų pristatyti kuo skubiau, trijų mėnesių laikotarpyje. Dėl neteisingai gautų atostoginių galima pasitarti su nemokamais specialistais ar konsultantais.
Atostoginių apskaičiavimas priklauso nuo to, kaip buvo skaičiuojamas atlyginimas. Jeigu darbuotojas gavo nustatytą atlyginimą, tai tokia pati bus ir atostogų išmoka. Atostogų pinigus galima gauti už kiekvieną darbuotojui priklausančią atostogų savaitę.
Tokiu atveju, kai darbuotojas dirba pamaininį darbą su nustatytomis valandomis, atostogų išmoka bus skaičiuojama pagal vidutiniškai išmokėtą atlyginimą per 12 savaičių.
Jeigu vidutinio valandų skaičiaus nėra, tuomet atostoginiai priklausys nuo vidutinės savaitės algos per 12 praėjusių savaičių.
Kiekvienam darbuotojui, kuris mano, jog atostogų išmoka yra apskaičiuota blogai, reikėtų pirmiausia kreiptis į savo darbdavį ir paaiškinti kada buvo atostogauta, kiek buvo gauta išmokų ir kiek iš tikro turėtų būti sumokėta.
Tokiu atveju, kai situacija neišsisprendžia, reikia pateikti nusiskundimą formaliai. Paskutinis būdas spręsti ginčą būtų darbo tribunolas.
Visi dirbantys Anglijoje, įskaitant ir įdarbintus per agentūras, bei turinčius „nulinių valandų sutartį", priklauso 5,6 savaitės mokamų atostogų metuose. Dirbantiems pilnu etatu priklauso 28 dienos atostogų. Mokamos atostogų dienos skaičiuojamos pagal išdirbtą laiką per savaitę.
Dirbantiems mažiau dienų per savaitę, darbo dienas reikia dauginti iš 5,6.
Valstybinės nedarbo dienos bei „banko atostogos" taip pat įeina į 28 atostogų dienas.
Asmenys esantys motinystės ar tėvystės atostogose, bei nedirbantys dėl ligos, savo atostogas gali kaupti ir perkelti į kitus metus. Iš 28 dienų atsotogų daugiausiai gali būti perkelta 20 dienų.
Pranešimai apie atostogas yra svarbūs tiek darbuotojams, tiek darbdaviams. Todėl pranešti reikėtų bent prieš dvigubai tiek laiko, kiek planuojama atostogauti.

Vežame keleivius, siuntas, krovinius, garso, vaizdo techniką, baldus, buitinę techniką, europaletes, gyvūnus ir automobilius. Kiekvieną dieną vykstame iš Lietuvos į visus Europos miestus ir atgal. Galite skambinti: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Rugpjūtis 08, pirmadienį, šiandien
• Rugpjūtis 09, antradienį, rytoj
• Rugpjūtis 10, trečiadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Rugpjūtis 08, pirmadienį, šiandien
• Rugpjūtis 09, antradienį, rytoj
• Rugpjūtis 10, trečiadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)