Jau 19 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Kiekvienas gyvenantis Anglijoje ir turintis vairuotojo pažymėjimą, turėtų žinoti kelių eismo įstatymus, kurie galioja šioje šalyje. Taisykles galima įsigyti knygynuose ar perskaityti internete.

Svarbu žinoti

Važiuoti reikia kairėje kelio pusėje, o lenkti iš dešinės. Eismo žiede reikia praleisti atvažiuojančius automobilius iš dešinės. Sankryžose privaloma sustoti prie visų „stop" arba „duokite kelią" ženklų.
Įpratusiems vairuotojams prie dešinės kelio pusės eismo, patariama nuolat būti susikaupus, nes netikėtu atveju automatiškai mesitės į dešinę pusę, o UK ji yra priešinio eismo juosta.
Būkite budrūs važiuodami keliais, kuriuose mažesnis transporto srautas. Taip pat Anglijos kelio ženklai gali skirtis nuo jūsų šalies, todėl juos privaloma žinoti.
Greta daugelio mokyklų stovi patruliai, kurie tiesiog iškelia „stop" ženklą ir padeda vaikams pereiti gatvę, todėl šiose vietose visada reikia sumažinti greitį.
Kaip ir daugelyje šalių, pamačius gaisrinės, policijos ar greitosios pagalbos automobilį su švyturėliais bei sirena, privalote pasitraukti į šalį.
Įsidėmėkite, jog atstumai kai kuriuose kelio ženkluose yra nurodyti myliomis ir jardais, o aukščio ir pločio - pėdomis bei coliais. Pavyzdžiui, ( Roadworks 800 yards (Kelio darbai 800 jardų (731 metrų)).

Vairavimas išgėrus

Anglijos įstatymai draudžia vairuoti išgėrus alkoholio. Nesilaikant taisyklių gali būti skirta net iki 5000 svarų siekianti bauda ar net kalėjimo bausmė. Taip pat automatiškai metams laiko neteksite vairuotojo pažymėjimo. Pagal įstatymus mažiausiai 20 metų dar turėsite teistumą už kriminalinį pažeidimą. O jei atsitiktų, kad išgėręs padarytumėte avariją, per kurią žūtų žmogus, tuomet jums grėstų iki 19 metų kalėjimo, neskaitant visų piniginių išlaidų.
Škotijoje galioja automobilių konfiskavimo sistema. Jūsų automobilis gali būti areštuotas bei konfiskuotas, jeigu buvote sulaikytas vairuojant išgėrus bei vartojus narkotikų, taip p-at jei atsisakėte pūsti į alkotesterį arba viršijote greitį.
Neblaivių vairuotojų nustatymas yra vienas iš policijos prioritetų, kadangi daugelį avarijų sukelia žmonės, kurie vairuoja neblaivūs.

Greičio apribojimai Anglijoje

Autostradose ir dviejų dalių magistralėse su skiriamąja juosta - 70 mylių per valandą (112 km per valandą). Vienos eismo juostos keliuose - 60 mylių per valandą (96 km per valandą). Tankiai užstatytose vietovėse - 30 mylių per valandą (48 km per valandą). Aplink daugelį mokyklų greičio limitas yra 20 mylių per valandą (32 km per valandą). Vidutinio dydžio furgonams, dideliems furgonams, sunkvežimiams ir autobusams yra taikomas mažesnis greičio limitas. Taip pat daugelis gyvenamųjų rajonų yra paskelbti „20's Plenty" zonomis: šiose zonose yra rekomenduojamas 20 mylių per valandą greitis, šios zonos yra sužymėtos žalia spalva.

Taisyklės vežant automobiliu vaikus

Jaunesni nei 3 metų vaikai privalo sėdėti tinkamose vaikų saugos kėdėse tiek automobilio gale, tiek ir priekyje. Jaunesni negu 12 metų vaikai arba vaikai, kurių ūgis yra mažesnis negu 135 cm (4 pėdos 5 coliai), priekyje gali sėdėti tik tinkamoje vaikiškoje saugos kėdėje. 12 ar 13 metų vaikai, o taip ir jaunesni vaikai, kurie yra aukštesni nei 135 cm, privalo prisisegti saugos diržą sėdėdami priekyje ir gale, jei automobilyje yra įtaisyti diržai. Ant priekinių keleivių sėdynių, kur įtaisytos oro pagalvės, negalima naudoti į galą atsuktų vaikiškų saugos kėdžių.

Kasdien Lietuva - Anglija - Lietuva. Vežame keleivius bei keleivių grupes pastoviais ir užsakomaisiais reisais. Dirbame 7 dienas per savaitę. Skambinkite: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Gruodžio 06, pirmadienį, šiandien
• Gruodžio 07, antradienį, rytoj
• Gruodžio 08, trečiadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Gruodžio 06, pirmadienį, šiandien
• Gruodžio 07, antradienį, rytoj
• Gruodžio 08, trečiadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)