Jau 21 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Kiekvienais metais iš Lietuvos iškeliauja ne vienas tūkstantis žmonių. Dauguma tiki, kad anksčiau ar vėliau sugrįš į savo gimtinę, todėl Lietuvoje palieka butus, namus, transporto priemones bei garažus. Iš karto kyla klausimas, kaip savo turtą apsaugoti, kad jis nepatektų į nusikaltėlių rankas.

Išvykstant į svečias šalis, pirmiausia patariama apsaugoti turimus vertingus daiktus. Geriausia būtų įvairius juvelyrinius dirbinius ar antikvarines vertybes nunešti saugoti į banką, kuriame yra saugojimo kamerų.
Kai kurie žmonės neša savo vertingus daiktus į garažą, manydami, jog ten jiems bus saugu. Tačiau ne kiekvienas turi įsirengęs signalizaciją, todėl kartais geriau palikti daiktus tiesiog namuose.
Taip pat patariama prieš kelionę per daug niekam neatvirauti, nes tai gali padidinti grėsmės riziką. Užtenka informuoti tik pačius artimiausius žmones ir paprašyti jų, kad atkreiptų dėmesį į jūsų paliktus namus, duris ar laiptinę. Grįžtant galėsite atsidėkoti mažom dovanėlėm iš užsienio.

Kas geriau, saugos tarnyba, draudimas ar giminaitis?

Kaip dauguma mūsų tautiečių, išvykdami paliekame savo būsto raktus artimiesiems, giminėms ar draugams. Reikėtų informuoti atsakingus asmenis, kurie prižiūrės namus, jog nepamirštų išiminėti laiškų iš jūsų pašto dėžutės, kadangi perpildyta dėžutė vagims yra puikus ženklas, kad namai yra tušti.
Norint jaustis užtikrintai dėl palikto būsto saugumo vis tik reikėtų kreiptis į saugos tarnybas. Tai kur kas patikimiau už artimiesiems paliktus raktus, nes svarbiu momentu saugos tarnybos sureaguos greičiau ir efektyviau. Saugos tarnyba iki minimumo sutrumpina laiką, per kurį vagys gali padaryti materialinės ir emocinės žalos.
Draudimas vagystės ar nelaimės atveju gali atlyginti patirtus materialinius nuostolius, tačiau sukeltų rūpesčių neatpirks. Bet kuriuo atveju gali skubiai prireikti grįžti į Lietuvą.

Išmanieji sprendimai

Dalis išvykstančių emigrantų renkasi išmaniuosius sprendimus, tokius kaip patalpos temperatūros reguliavimas nuotoliniu būdu, indikatoriai, pranešantys apie padidėjusį vandens lygį bei vaizdo stebėjimo kameros. Šie išmanieji sprendimai leidžia jaustis komfortiškai būnant kitoje šalyje ir galint stebėti savo namus kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrane.
Vis dažniau žmonės renkasi stebėjimo kameras net ir vykstant atostogų. Jas galima ne tik pirkti, bet ir išsinuomoti tam tikram laiko tarpui. Tokiu būdu galima kontroliuoti ir savo paliktus vienus vaikus ir atsakingus asmenis, kuriems palikti būsto raktai.
Tad visiems, susiruošusiems išvykti ilgesniam laikui, belieka priminti liaudies išmintį, kad atsarga gėdos nedaro.

Patogiais mikroautobusais ir autobusais vežame keleivius ir siuntas iš Lietuvos į visas Europos šalis bei atgal. Dirbame jau 12 metų, septynias dienas per savaitę. Mūsų kontaktai: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Rugsėjo 23, šeštadienį, šiandien
• Rugsėjo 24, sekmadienį, rytoj
• Rugsėjo 25, pirmadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Rugsėjo 23, šeštadienį, šiandien
• Rugsėjo 24, sekmadienį, rytoj
• Rugsėjo 25, pirmadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)