Jau 17 metų ***** Kasdien ***** Vežame ***** Keleivius ir siuntas

Lietuvos gyventojai, kurie dirbo užsienyje ir turi turto, privalo deklaruoti visa tai Lietuvos mokesčių inspekcijai. Nepranešus apie turtus bei pajamas grės baudos ir patikrinimai. Įmonėms gali grėsti netgi baudžiamoji atsakomybė.

Iki birželio galo Valstybinė mokesčių inspekcija apsikeis informacija apie Lietuvos gyventojų su darbo santykiais susijusias pajamas, direktoriaus atlyginimus, gyvybės draudimo ir kitus produktus, kuriems netaikomi teisės aktai dėl keitimosi informacija, pensijas, nekilnojamojo turto turėjimą ir pajamas iš jo su Europos Sąjungos valstybėmis.

Šiais metais įsigaliojo ES direktyva dėl bendradarbiavimo apmokestinimo srityje.

Kaip teigia Mokesčių inspekcijos atstovai, gaunama informacija padės visų šalių mokesčių administratoriams tiksliau identifikuoti rizikingus mokesčių mokėtojus, atrinkti nemokančius mokesčių gyventojus kontrolės veiksmams. Taip pat bus turima daugiau informacijos apie šalies gyventojų užsienyje gautas pajamas ir valdomą turtą.

Kas turėtų sunerimti?

Vertėtų susirūpinti pirmiausia tiems, kurie nežino kaip pagrįsti savo praturtėjimą užsienio šalyse. Jeigu yra neteisėtu būdu gautų pajamų ir neapmokestintų pajamų svečiose šalyse, tai gali būti rimtų rūpesčių pradžia. Mokesčių inspekcija, be abejo, imsis griežtų kontrolės procedūrų, nesumokėtus mokesčius gyventojas turės sumokėti, o, esant pagrįstiems įtarimams, informaciją dėl neteisėto praturtėjimo perduos ikiteisminio tyrimo institucijoms.
Už neteisingai pateiktą turto ir pajamų deklaraciją taip pat galite sulaukti baudos.

VMI primena, jog nekilnojamojo ar teisiškai registruotino kilnojamojo daikto vertė deklaracijoje turi būti nurodoma pagal įsigijimo kainą, o jeigu turtas įsigytas seniai, gali būti nurodoma jo rinkos kaina.
Mokesčių inspekcijai pateikus neteisingus duomenis, gresia įspėjimas arba 57 - 144 eurų bauda. Ne pirmą kartą baustiems už tokį prasižengimą bauda bus didesnė: 144 - 289 eurų.

Ką reikia deklaruoti?

Nuolatiniai Lietuvos gyventojai turi deklaruoti savo turtą Mokesčių inspekcijai, jei neprarado šio statuso, teigia mokesčių inspekcijos ekspertai. Pagal įstatymą, nuolatiniai Lietuvos gyventojai turi pareigą deklaruoti tam tikrą savo turtą, nepriklausomai nuo to, ar jie yra valstybės tarnautojai, politikai ar kitas pareigas einantys žmonės. Gyventojai yra įpareigoti deklaruoti nekilnojamąjį ir nebaigtą statyti turtą užsienyje, užsienio bankuose turimas pinigines lėšas, jei jų suma yra didesnė kaip 1 500 eurų, taip pat, meno kūrinius, brangakmenius, juvelyrinius dirbinius, tauriuosius metalus, kurių vieneto vertė viršija 1500 eurų, vertybinius popierius bei pasiskolintas ar paskolintas pinigines lėšas, kurios nėra grąžintos ir yra didesnės nei 1 500 eurų.

Jeigu Lietuvos gyventojas užsienio bankuose laiko lėšas, gautas iš nelegalaus darbo ir nesusimoka mokesčių, galimas dalykas, kad teks sumokėti mokesčius.
Rimti įspėjimai yra verslininkams, nes apgaulingas buhalterinės apskaitos tvarkymas, užtrauks baudžiamąją atsakomybę.

Vežame keleivius, siuntinius, krovinius, gyvūnus, automobilius iš visos Lietuvos į visus Europos miestus. Dirbame 7 dienas per savaitę, daugiau nei 10 reisų kiekvieną dieną. Tel: +445601564237, 8-60604347. Skype: bilietukai


Užsakyk nemokamą skambutį

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies telefono numerį nemokamai.

nemokamas skambutis

Artimiausios kelionės

į Angliją (Lietuva - Anglija)

• Sausio 22, trečiadienį, šiandien
• Sausio 23, ketvirtadienį, rytoj
• Sausio 24, penktadienį, poryt

iš Anglijos (Anglija - Lietuva)

• Sausio 22, trečiadienį, šiandien
• Sausio 23, ketvirtadienį, rytoj
• Sausio 24, penktadienį, poryt

Lik su mumis!

FacebookSkambink kasdien nuo 8 00 iki 22 00 val. bet kuriuo klausimu

Tel: +370 606 04347

Tel: +4456 0156 4237

skype BILIETUKAI

Perskambinsime per 3 min į bet kurios šalies
telefono numerį nemokamai

Keleivių pervežimo kaina nuo 75 (nuo 60 £)

Savaitės dienos

Į Londoną / iš Londono

Į kitus Anglijos

miestus nuo

Pirmadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Antradienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Trečiadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Ketvirtadienis 75 / iš 70 £ 75 / iš 70 £
Penktadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Šeštadienis 90 / iš 70 £ 90 / iš 70 £
Sekmadienis 90 / iš 60 £ 90 / iš 60 £

Siuntų pervežimo kaina nuo 20 (nuo 15 £)